Perfi

Eestlasi ajab igakuine arvete maksmine närvi: uue finantsteenusega Perfi saab kõik arved korraga tasuda

Perfi mockup

Igakuine arvete maksmine muutus eestlaste jaoks lihtsamaks, sest tänasest saab seda teha läbi Leedus klientide südameid võitnud arvete haldamise platvorm Perfi. Perfi tellitud Norstati uuringust selgus, et eestlaste suurim murekoht arvetega tegelemisel on see, et need laekuvad erinevatel aegadel ning eri kanalitesse. Uus teenus võimaldab püsikulud tasuda ühe koondarvega.

Perfi on Leedu turul Viena sąskaita nime all tegutsenud juba 15 aastat. Lisaks 200 000 tavatarbijale usaldavad Perfit arvete edastamiseks ka regiooni suurimad teenusepakkujad, kes väljastavad klientidele digitaalseid arveid, hoides seeläbi kokku raha ning säästes väärtuslikku aega.

,,Meil on hea meel, et saime Leedus menukaks osutunud teenuse lõpuks Eestisse tuua. Senine kogemus näitab selgelt, et inimesed otsivad arvetega tegelemisel mugavust ning seetõttu oleme kindlad, et kliendid ja partnerid võtavad meid ka teistes Balti riikides soojalt vastu,” sõnas Perfi tegevjuht Taavi Mägi.

Mägi sõnul koondab Perfi kõik vajalikud arvete tasumise ja haldamise teenused ühte kohta, et muuta igakuine tüütu kohustus mugavaks ja kiireks. “Hiljutisest Norstati* uuringust, mille viisime läbi 2022. aasta 4. kvartalis, selgus, et kuigi arvete tasumine automaatse otsekorraldusega on lihtne ja kiire, kasutab seda võimalust kõigest 31% eestlastest, sest kardetakse kaotada kontrolli oma rahaasjade üle. Ühtlasi näitas uuring, et 65% inimestest kasutab arvete tasumiseks  e-arveid. See tähendab, et arved laekuvad automaatselt internetipanka, kuid kõigest 44% nendest kasutab e-arve maksmiseks otsekorralduse või püsimakse teenust. See tähendab, et inimestele meeldib enne makse sooritamist veenduda, mis summas ja kellele kanne tehakse, ” täpsustas ta.

Perfi platvorm koondab kõik arved kokku ning annab võimaluse väljaminekud enne tasumist üle vaadata.  Nii tekib terviklikum pilt kuludest ja jääb ära keeruline igakuine püsikulude kokku arvutamine. Tasuda saab kõikide arvete eest lihtsalt ja kiirelt ühe klikiga. Platvormi kasutajad saavad ise valida, milliste teenusepakkujate arveid nad keskkonna abil saada ja maksta soovivad. Alternatiivina saab edastada arved Perfi keskkonnaga seotud personaalsele meiliaadressile. Niisamuti arhiveerib Perfi kõik vanad arved, mis võimaldab oma kulutustest välja joonistuvaid mustreid jälgida pikema ajaperioodi jooksul. Peagi lisandub platvormile ka võimalus arveid tasudes mugavalt erinevatele kodumaistele heategevusorganisatsioonidele raha annetada.

Perfi on arvete haldamise platvorm, mis koondab kõik kulutused kokku, et iga kuu jääks mugavalt tasuda vaid üks arve. Perfi on saadaval Eestis eraklientidele. Kõikidele uutele klientidele on teenus esimesed 3 kuud tasuta.

Perfi kuulub Aktiva Finance Group kontserni. Aktiva Finance Group ettevõtteid ühendab missioon muuta klientide elu paremaks luues uuenduslikke, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid finantsteenuseid. Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ettevõtetes töötab ligi 200 inimest, kes on pühendunud finantsinfrastruktuuri arendamisele. 

*Uuringu viis läbi Norstat neljas vanusegrupis tuhande eestlase ja lätlase seas.

Jaga artiklit:

Loe veel: