Perfi

Aktiva Finance Group saavutas mitu märkimisväärset tunnustust

Linn koos kiire liiklusega Aktiva Finance Group

Aktiva Finance Group on 2022. aastal jõudsalt kasvanud ning aasta lõpul on see kajasutnud mitme olulise tunnustuse saamises. Ettevõte saavutas Äripäeva TOP Ettevõtete järjestuses 29. koha, liitus uustulnukana TOP101 Eesti väärtuslikuma ettevõttega ning pälvis ka Gasellettevõtte tunnustuse.

Kui eelmisel aastal oli Aktiva Finance OÜ Äripäeva TOPis 101. kohal, siis tänavu on ettevõtte tõusnud 30 parima hulka, 29. kohale. Grupp tegi debüüdi TOP101 Eesti väärtuslikuma ettevõtete listis 99. kohal, kusjuures finantsteenuste tegevusala arvestuses saavutati 9. koht. Ka gasellettevõtteks nimetamine on suur au, sest gaselli tiitli saavad vaid kiiresti kasvanud ettevõtted, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Vaid alla 1% Eesti ettevõtettest on gasellid.

Viimase aasta kõige märkimisväärsemad saavutused on inkassotegevuste algus Poolas ja 1 miljardi euro andmine võlamenetlusse. Neljandas kvartalis lansseeriti Aktiva Finance Group bränd, mis koondab enda alla kõik tütatettevōtted. Grupi missioon on pakkuda kvaliteetseid, kliendi individuaalseid vajadusi arvestavaid finantslahendusi nii eraisikutele kui ettevōtetele. Viies kogu kommunikatsiooni ühe katuse alla, on uus bränd andnud Aktiva Finance Groupile võimaluse seda missiooni paremini täita.

“Oleme tunnustuste eest väga tänulikud, sest need tõestavad selgelt, et liigume õiges suunas. Sel aastal saavutatud edu põhineb Baltikumi tütarettevõtete headel tulemustel ning samuti oli edukas aasta meie fintech toodetel. Fintech saab olema ka uuel aastal üks meie fookussundasid ning juba aasta esimesel kvartalil lansseerime Eesti turul arvete saatmise ja haldamise teenuse Perfi,“ sõnas Aktiva Finance Groupi tegevjuht Oliver Markvart.

Aktiva Finance Group ettevõtteid ühendab missioon muuta klientide elu paremaks luues uuenduslikke, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid finantsteenuseid. Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ettevõtetes töötab ligi 200 inimest, kes on pühendunud finantsinfrastruktuuri arendamisele maksete tegemisest kuni võlgade sissenõudmiseni. 

Jaga artiklit:

Loe veel: