Perfi

Eesti turule jõuab uus tasuta teenus, mille abil ei jää enam ükski su klient arvete maksmisega hiljaks

Perfi platform

Eesti turule siseneb juba lähikuudel Leedus ülimalt menukaks osutunud arvete saatmise ja haldamise teenus Perfi. Uudne platvorm võimaldab ettevõtetel tasuta digitaalseid arveid edastada, makseid hallata ja neid ilma lisatasudeta vastu võtta, pakkudes nõnda oma klientidele täiendavat kasutusmugavust.

Perfi  kaudu saavad ettevõtted minimaalse ajakuluga edastada platvormiga liitunud klientidele igakuised arved. Samal ajal saavad kliendid kõik oma arved tasuda ühes keskkonnas ühe klikiga. Täiendav mugavus aitab kaasa arvete õigeaegsele tasumisele. Ettevõtete jaoks on Perfi kaudu arvete saatmine ja maksete vastuvõtmine kuluvaba, niisamuti ei nõua tuntavaid investeeringuid Perfi liidestamine oma tööprotsessidega: arveid on võimalik edastada läbi API-liidestuse või manuaalselt. 

“Perfi on tänaseks Leedu turul tegutsenud 15 aastat ning Eesti kõrval oleme aktiivselt sisenemas ka Läti ja Poola turule. Senine kogemus näitab selgelt, et kliendid otsivad arvetega tegelemisel mugavust ning mida lihtsam ja kiirem on igakuiste korduvate arvete tasumine, seda tõenäolisem on ka see, et arved saavad alati tasutud õigeks ajaks,” rääkis Perfi tegevjuht Taavi Mägi.

Ettevõtete jaoks on Perfi platvormi kaudu arvete esitamine muudetud võimalikult intuitiivseks ning enamasti on võimalik platvorm liidestada olemasolevate IT-süsteemidega. Kui aga teenuseosutajal täna veel arvete edastamiseks ning haldamiseks nutikaid süsteeme loodud pole, saab platvormi kaudu arveid edastada ikkagi, kusjuures Perfi suudab hakkama saada mistahes formaadis arvetega.

Lisaks sellele, et teenusepakkujad saavad Perfi platvormi kaudu arveid edastada tasuta, aitavad kulusid veelgi kokku hoida Perfi üles seatud meeldetuletussüsteemid, mis tuletavad klientidele arvete õigeaegset maksmist meelde. Täiendava kindlustunde ettevõtjatele tagab ka platvormi pakutav turvalisus – Perfi on tegevusloaga litsentseeritud teenusepakkuja ning kõik süsteemid ja maksed on kaitsud asjakohaste turvaprotokollidega.

“Tänaseks usaldab meid Leedu turul üle 200 000 jaekliendi ning enam kui 2500 partnerit, kes näevad, et Perfi on kõige mugavam viis arvete saatmiseks ning haldamiseks. Jaekliendid näevad aga, et Perfi on mugavaim lahendus arvete tasumiseks ja oma kuludest täieliku ülevaate saamiseks,” ütles Mägi. “Oleme kindlad, et tuleva aasta esimese kvartali jooksul Eesti turule jõudes võtavad kliendid ja partnerid meid siin sama soojalt vastu.”

Soovid esimeste seas Perfi abil arveid saatma hakata? Liitu siin!

Erakliendi jaoks on Perfi suurimateks võludeks selle lihtsus, pakutavad lisateenused ning võimalus saada oma igakuistest arveldustest selge ülevaade. Pärast Perfi konto loomist saavad kliendid valida, milliste platvormiga liitunud partnerite arveid nad keskkonna abil saada sooviksid, või edastada soovi korral muudel viisidel nende jõudnud arved kindlale meiliaadressile, misjärel ilmuvad need samuti Perfi keskkonda.

Pärast arvete saabumist on võimalik nende kõigi eest tasuda vaid ühe klikiga. Platvormi kaudu saab esitada ka mõõdikute näite, kui seda peaks arve genereerimiseks vaja minema. Eelneva kõrval aitavad põhjalikud graafikud ja tabelid oma kulutused kontrolli all hoida. Niisamuti arhiveerib Perfi kõik vanad arved, mis võimaldab oma kulude tõusu ja langust jälgida pikema ajaperioodi jooksul.

Perfi alustab Eesti turul tegevust 2023. aasta esimeses kvartalis. Soovid näha, miks oleme teistes Balti riikides nõnda populaarseks osutunud? Uuri siit! 

Jaga artiklit:

Loe veel: