Perfi.ee

Eestis ainulaadne arvete maksmise lahendus Perfi on nüüdsest saadaval ka mobiilirakendusena 

Perfi 2pp

Arvete maksmise platvorm Perfi tõi alanud nädalal turule innovatiivse mobiilirakenduse. Perfi, mis on juba tuntud oma veebiplatvormi poolest, pakub nüüd Eestis esimesena võimalust suunata kõik kasutaja igakuised arved otse mobiilirakendusse ja tasuda neid ühe maksega. 

Perfi muudab igakuise arvete maksmise protsessi kiireks ja tõhusaks, mis omakorda aitab kaasa arvete õigeaegsele tasumisele, parandades inimeste maksekäitumist ja tagades ettevõtetele korrapärased laekumised.  

Teenuse paindlikkus seisneb selles, et kasutajad saavad ise valida, milliste teenusepakkujate arveid nad soovivad Perfi kaudu tasuda. Selleks tuleb suunata oma arved personaalsele Perfi meiliaadressile, mis luuakse konto avamisel.  

Nagu veebiplatvormil, siis nüüdsest ka Perfi mobiilirakenduses on saadaval lisafunktsioonid, milleks on visuaalselt ülevaadet andev statistika, meeldetuletused eelseisvate maksetähtaegade kohta ja varasemalt tasutud arvete arhiiv. 

Perfi tegevjuht Karin Lõhmuste sõnas: “Rahatarkusest räägitakse tänapäeval pidevalt. Finantsvabaduse eelduseks on aga see, et inimesed suudavad oma kulusid terviklikult hallata, ilma et see nõuaks neilt ülemäärast ajakulu. Meie teenus on Eesti turul ainulaadne, võimaldades koondada kõik eraisiku teenusepakkujate arved ning tasuda need ühe ülekandega. Kulude kontrolli all hoidmine annab parema ülevaate vabadest vahenditest ja toetab rahalise kindlustunde kasvatamist, aidates planeerida säästmis- või investeerimisstrateegiaid. Kuna meie visioon on olla iga inimese isiklik finants-tarkmees-taskus, lisame sel aastal Perfisse järjest funktsioone terviklikumaks rahaasjade haldamiseks.” 

Aktiva Finance Groupi tegevjuht Oliver Markvart lisas: “Perfi on meie grupi esimene B2C toode ja ka esimene mobiilirakendus. Selle väljatöötamine ja turuletoomine on märkimisväärne samm Aktiva Finance Groupi strateegias, näidates meie pühendumust innovatsioonile ja kasutajakesksele lähenemisele finantsteenuste sektoris.” 

Perfi mobiilirakendus koondab kõik püsikulud ühele arvele, mille eest saab tasuda ühe maksega. Rakendus on saadaval nii Apple App Store’is kui ka Google Play’s. Kõikidele uutele klientidele on teenus esimesed kolm kuud tasuta. 

Perfi kuulub tütarettevõttena Aktiva Finance Groupi koosseisu. Aktiva Finance Group 30-aastase kogemusega on regiooni ainus ettevõte, mis pakub terviklikke finantsinfrastruktuuri lahendusi Baltikumis ja Poolas alates maksete haldamisest kuni võlgade sissenõudmiseni.  

Aktiva Finance Groupi alla kuuluvad sellised tuntud ettevõtted nagu Julianus Inkasso, Krediidiregister, Viena Saskaita, Altero ja Perfi. Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ettevõtetes töötab ligi 250 inimest, andes olulise panuse kohalikule tööhõivele ja majandusarengule. 

Jaga artiklit:

Loe veel: