Perfi.ee

Julianus Inkasso tegevjuhiks ja juhatuse liikmeks määrati Merle Laurimäe

Baltikumi juhtiva inkassoteenuseid pakkuva ettevõtte Julianus Inkasso juhatus täienes. Ettevõtte juhatusega liitus praegune inkassotoodete juht Merle Laurimäe, kellest sai ka ettevõtte uus tegevjuht. Juhatuse liikmena jätkab Oliver Markvart. 

,,Julianus Inkasso kuulub Aktiva Finance Group kontserni ja hetkel laieneme jõudsalt uutele turgudele ning lansseerime uusi finantsteenuseid. Eelmisel aastal ületas Julianus Inkassole sissenõudmiseks usaldatud võlgade summa miljardi euro piiri ning laiendasime inkassoäri ka Poola. Kasvanud ärimahtude juures on Laurimäe kompetents võlahalduse ja klienditeeninduse alal koduturul hindamatu väärtusega,’’ selgitas Julianus Inkasso juhatuse liige Oliver Markvart juhatuse laienemise tagamaid. 

Laurimäe hakkab juhatuse liikmena vastutama Eesti turu äritegevuste eest. Oma karjääri vältel on uus tegevjuht töötanud nii klienditeeninduse juhi kui ka rahvusvahelise meeskonnaga regiooni võlahalduse juhina ning andnud suure panuse võlahalduse meeldetuletusprotsesside edendamisele Eestis, Soomes ja Baltikumis. ,,Mul on väga hea meel uue vastutusrikka väljakutse üle. Jätkan tööga viia ellu ettevõtte missiooni aidata nii eraisikutel kui ettevõtetel oma finantse paremini hallata. Loome selleks pidevalt uusi teenuseid ja harime inimesi finantstarkuse vallas,’’ rääkis Merle Laurimäe ambitsioonidest uuel ametikohal.

Uus juhatuse liige usub, et äri edendamises on oluline roll andmete mõõtmisel ning nende põhjal järelduste tegemisel. Tänu eelnevale töökogemusele klienditeenindusvaldkonnas on Laurimäe prioriteediks ka võlahalduse klienditeeninduse protsesside edendamine, mille nurgakiviks on kliendi tundmine. Laurimäe sõnul tuleb üha enam rõhku panna sellele, kuidas jõuda erinevatest põlvkondadest ja erinevate vajadustega klientideni neile sobivate suhtluskanalite kaudu.

Julianus Inkasso on 1995. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev inkassofirma, mis enam kui 27 tegevusaastaga on tõusnud juhtivaks võlgade sissenõudmisteenuse pakkujaks Eestis ja kogu Baltikumis. Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on siseriiklik ja rahvusvaheline võlgade kohtuväline- ning kohtulik sissenõudmine. 

Julianus Inkasso kuulub Aktiva Finance Group kontserni. Aktiva Finance Group ettevõtteid ühendab missioon muuta klientide elu paremaks luues uuenduslikke, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid finantsteenuseid. Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ettevõtetes töötab ligi 200 inimest, kes on pühendunud finantsinfrastruktuuri arendamisele maksete tegemisest kuni võlgade sissenõudmiseni. 

Lisaks Julianus Inkassole kuuluvad gruppi Tarkpay, Taust.ee, Accountscoring, Viena Sąskaita, Perfi jpt. Grupil on osalused ka kiiresti arenevates finantstehnoloogia ettevõtetes, sh Altero ning Avaus. Tänu koostööle teiste grupi ettevõtetega saab Julianus Inkasso pakkuda finantsinfrastruktuuri terviklahendusi, mis vähendavad krediidikahjusid ja suurendavad rahavoogusid.

Jaga artiklit:

Loe veel: