Perfi

Krediidiregistri juhiks saab Ege Metsandi  

Ege Metsandi

Aktiva Finance Group’i kuuluva ettevõtte OÜ Krediidiregister Juhatuse esimehe ametis alustab tööd Ege Metsandi.

Ege on varasemalt töötanud Creditinfo tegevjuhina ning omab pikaajalist kogemust investeerimise, riskijuhtimise ja ettevõtete äriarenduse valdkonnas. Ege jätkab oma tegevust Finance Estonia juhatuses ning AS Metrosert nõukogu esimehena. 

Krediidiregistri juhina hakkab Metsandi vastutama Krediidiregistri hallatava Eesti suurima maksehäirete registri, äri- ja krediidiinfot pakkuva Taust.ee ja kontoteabe teenuse Accountscoring äritegevuste ning andmeanalüüsi arendamise eest kogu regioonis.   

“Mul on väga hea meel, et Ege näeb Krediidiregistri juhatuse esimehe ametis endale uut väljakutset, sest tema liitumine meie tiimiga võimendab Aktiva Finance Groupi ambitsiooni saada regiooni juhtivaks finantsinfrastruktuuri pakkujaks, ning selle lahutamatuks osaks on just kvaliteetse krediidiotsuse tegemiseks vajalik info,” sõnas Aktiva Finance Group tegevjuht ja juhatuse liige Oliver Markvart.  

OÜ Krediidiregister  on 2013. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb nii era- kui ka juriidiliste isikute taustainfo kogumise ja analüüsimisega pakkudes mitmeid nii krediidi-,  äri- kui ka rahapesu riskijuhtimise andmelahendusi ja mudeleid. Ettevõte on koostööpartneriks väga paljudele pankadele, laenuandjatele, telekommunikatsiooni ja muude sektorite ettevõtetele, kes vajavad krediidiotsuste tegemiseks sisendinfot või nende riskivalmidusele vastavaid skooringumudeleid. 

“Mul on väga hea meel liituda ambitsioonikate plaanidega rahvuslikul kapitalil baseeruva Aktiva Finance Group’iga, mis soovib investeerida finants- ja riskijuhtimise teenuste valdkonna arengusse, pakkudes tugevat konkurentsi nii kohalikul kui regionaalsel turul,” kommenteerib oma liitumist Metsandi. 

“Ma usun, et kapitalil on rahvus,” ütleb Ege Metsandi ning lisab: “See väljendub just keerulistel aegadel majanduses; ning meie Aktiva Finance Groupis soovime kasvada koos kohalike ja regionaalsete ettevõtetega üksteist toetades läbi erinevate majandustsüklite.”  

Aktiva Finance Group tegutseb peale Eesti veel Lätis, Leedus ja Poolas ning ettevõttes töötab kokku 200 finantsinfrastruktuuri arendamisele pühendunud inimest. 

Jaga artiklit:

Loe veel: