Perfi

Leedu Pank ja Eesti finantsinspektsioon tunnustasid Perfit litsenseeritud teenusepakkujana

Perfi kõik kulud ühest kohast

2023. aasta esimeses kvartalis lansseeritakse Eestis arvete saatmise ja haldamise teenus Perfi, mis on Leedus ülimalt menukaks osutunud. Ettevõtte sai hiljuti Eesti finantsinspektsioonilt loa tegutseda, tänu Leedu Panga poolt Viena Saskaita UABle välja antud tegevusloa tunnustamisele. Samuti registreeriti Perfi bränd ka kaubamärgina Euroopa Liidus.

Perfi koondab kõik kliendi kulutused kokku ja esitab neile koondarve. Tasumine on lihtne ning seitse korda kiirem kui iga arve indivuduaalne maksmine. Registreerides on inimestel võimalik valida, milliste teenusepakkujate arveid soovivad platvormiga liita. Lisaks on võimalik paluda arveid saata personaalsele Perfi meiliaadressile, mis lisab need automaatselt koondarvele. Peagi näeb teenusest ka visuaalset ülevaadet kuludest, et seeläbi paremini planeerida oma rahaasju ning säästa aega igakuise püsikulude kokkuarvutamise pealt.

“Leedu edu põhjal näeme, et Perfi on mugav lahendus nii eraisikutele kui ettevõtetele. Koondades kõik arved kokku säästavad kliendid maksmisega aega ja ei teki ohtu, kus mõni arve jääb kahe silma vahele või maksmata. Samuti annab see neile hea ülevaate oma kulutustest. Ettevõtetele on arvete väljastamine tasuta ja kindlustab arve õigeagse tasumise. Anname platvormile viimaseid lihve ja avame platvormi klientidele juba uue aasta alguses,” kirjeldab Perfi Eesti tegevjuht Taavi Mägi.

Arvete maksmise platvorm on juba kanda kinnitanud Leedus, kus lahendust kasutab iga kuues majapidamine ja üle 2500 teenusepakkuja. Tuleval aastal laiendatakse tegevust Eestisse ja Lätti, kus oodatakse samuti sooja vastuvõttu. Eesti suurimad ettevõtted nagu Tele2, Telia, Eesti Enegia ja G4S on esimeste teenusepakkujate seas, kelle arveid saab otse Perfisse suunata.

Soovid olla esimene, kes teada saab, mil teenus toimima hakkab? Jälgi Perfit sotsiaalmeedias või liitu meililistiga kodulehel.

Jaga artiklit:

Loe veel: