Perfi

Aktiva Finance Group tütarettevõtted võidutsesid Gaselli TOP 500 hulgas

Gaselli top EST

15. veebruaril tunnustati 23. Gaselli Kongressil viimase aasta kõige kiirema kasvuga ettevõtteid. Gaselli TOP edetabelisse pääsevad ettevõtted, kelle ärikasum ja müügitulu on viimase kolme aasta jooksul kasvanud vähemalt 50% ja järjestuses võeti arvesse 2019. vs 2021. kasvu. Aktiva Finance Group tütarettevõtted Krediidiregister ja Julianus Inkasso pääsesid sel aastal TOP 500 hulka. 

“Meil on hea meel näha kahte Aktiva Finance Groupi tütarettevõtet Gaselli TOPis. Täname tunnustuse eest ja jätkame tööd, et järgmistel aastatel oleks kontserni ettevõtteid esindatud veel rohkem. Juba peagi lansseerime uue teenuse Perfi, millel on Leedus juba üle 200 000 kasutaja ning laiendame pidevalt oma finantsinfrastruktuuri portfelli uute toodete ja teenustega,” lausus Aktiva Finance Group tegevjuht Oliver Markvart. 

Krediidiregister OÜ saavutas 411. koha ning oli TOPis mainitud esimest korda. Krediidiregister tegeleb isikute taustainfo kogumise ja analüüsimisega. Ettevõtte alla kuuluvad nii Eesti suurim maksehäirete andmebaas Taust.ee kui ka Accountscoring, mis aitab pankadel mõtestada arvelduskontol toimunud tehinguid. Krediidiregistri müügitulu ületas 2021. aastal poole miljoni verstaposti ning ärikasum oli 82 tuhat eurot. 

Julianus Inkasso on Baltikumi juhtiv võlgade sissenõudmise teenusepakkuja Baltikumis. Neid võib kohata edetabelis juba kolmandat korda, saavutades sel aastal 443. koha. Ettevõtte müügitulu oli pea 7 miljonit eurot ning ärikasum lähenes 4 miljonile. Sealjuures 2022. aastal ületas Julianus Inkassole sissenõudmiseks usaldatud võlgade summa miljardi euro piiri.

Äripäeva 23. Gaselli TOP reastab Eesti kõige kiiremini kasvavad ettevõtted, kes on suutnud aastatel 2019, 2020 ja 2021 käivet ja kasumit 50% kasvatada.

Aktiva Finance Group ettevõtteid ühendab missioon muuta klientide elu paremaks luues uuenduslikke, mugavaid ja lihtsasti kasutatavaid finantsteenuseid. Grupi Eesti, Läti, Leedu ja Poola ettevõtetes töötab ligi 200 inimest, kes on pühendunud finantsinfrastruktuuri arendamisele maksete tegemisest kuni võlgade sissenõudmiseni. 

Jaga artiklit:

Loe veel: